bip.gov.pl
A A A K

SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 03.05.2015, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: aktualizacja

Środowiskowy Dom Samopomocy w Gostyniu

Środowiskowy Dom Samopomocy w Gostyniu to ośrodek wsparcia o zasięgu ponadlokalnym świadczący usługi specjalistyczne dla osób z niepełnosprawnością.

Środowiskowy Dom Samopomocy świadczy usługi specjalistyczne przez 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 do 15.00. W sytuacjach wymagających rozszerzenia działalności lub przeprowadzenia działań poza przyjętymi godzinami pracy placówki, godziny pracy zostają dostosowane do aktualnych potrzeb.Przebieg dnia w placówce opiera się na ramowym planie dnia, który w razie konieczności może być dostosowany do aktualnych potrzeb.

Celem placówki jest podtrzymywanie i rozwijanie umiejętności samodzielnego życia, podniesienie poziomu zaradności życiowej, sprawności psychofizycznej, przystosowanie do funkcjonowania społecznego w środowisku.

Środowiskowy Dom Samopomocy pracuje w systemie terapeutycznym , w którym odbywają się zajęcia indywidualne i zespołowe

Aktualności

Informacje o Środowiskowym Domu Samopomocy w Gostyniu w tekście łatwym do czytania ETR

05.05.2021

Informacje o Środowiskowym Domu Samopomocy w Gostyniu w tekście łatwym do czytania ETR w formacie pdf rozmiar pliku 735 kb

pobierz....

Zarządzenie - dni wolne za sobotę w 2021

15.04.2021

Zarządzenie w formacie pdf 204kb

pobierz....

Podstawowe informacje o Środowiskowym Domu Samopomocy w Gostyniu

03.05.2015

Środowiskowy Dom Samopomocy w Gostyniu jest placówką pobytu dziennego, ośrodkiem wsparcia dla 31 osób przewlekle psychicznie chorych oraz upośledzonych umysłowo.Opublikował: Violetta Skorupska
Publikacja dnia: 03.05.2015
Podpisał: Violetta Skorupska
Dokument z dnia: 03.05.2015
Dokument oglądany razy: 1 436